Home » گردشگری » دریافت ویزای ماکائو

دریافت ویزای ماکائو

ماکائو شبه جزیره‌ای است در چین که جزو منطقه اداری آنجا محسوب می‌شود. سفر به ماکائو به مراتب راحت تر از هنگ کنگ است، این شهر که پایتخت انواع کازینو‌ها و بازی‌های شبانه و دوکمین کشور ثروتمند جهان است؛ در این مطلب چگونگی گرفتن ویزای ماکائو و شرایط آن برای ایرانیان را به طور کامل شرح خواهیم داد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه تور ماکائو از قیمت‌ها و نحوه سفر به این منطقه اطلاعات بیشتری را کسب کنید.
بسیاری از ملیت‌ها می‌توانند بدون دریافت ویزای ماکائو به آنجا سفر کنند. شهروندان کشورهای ایالت متحده، اروپایی، ژاپنی، بریتانیایی و ایرانی می‌توانند در هنگام ورود با پرداخت هزینه ویزای ماکائو را دریافت کنند. شهروندان ۶۶ کشور برای سفر به ماکائو نیازی به ویزا ندارند.
ویزای ماکائو به صورت فرودگاهى و یا در هر یک مبادی ورودی ماکائو از طریق اداره مهاجرت ماکائو صادر می گردد و مسافرانی که از طریق هنگ کنگ به صورت دریایی  و یا از چین به صورت دریایی یا زمینی به مرزهای ماکائو می رسند توسط اداره مهاجرت ماکائو ، ویزایاین کشور و مجوز ورود به ماکائو صادر می گردد.
انواع ویزا ماکائو:
دیپلمات
رسمی
معمولی( گردشگری، تحصیل، اشتغال و اقامت)

توضیحاتی درباره ویزا :

ویزا ماکائو برای ایرانیان:
ایرانیان می‌توانند به صورت فرودگاهی تنها با پرداخت مبلغی در فرودگاه ویزای ماکائو را دریافت نمایند.
مدت اعتبار ویزای ماکائو:
ویزا ماکائو در طول یکسال، ۳ باربرای هر مسافر صادر می‌گردد. که برای سری اول ۳۰ روز، سری دوم ۲۰ روز و سری سوم ۱۰ روز اجازه اقامت در آنجا را خواهد داشت.
شرایط ویزای ماکائو:
چنانچه مدت ویزای مسافران خاتمه یابد مسافر حتما باید باید از ماکائو خارج شود و دوباره ورود پیدا کند.
اقامت غیر قانونی و پس از مهلت مقرر در ماکائو شامل جریمه و ممنوعیت ورود برای مسافران می شود.
مدت زمان ویزای ماکائو:
ویزای اقامت ماکائو در طول یک سال حداکثر ۳ بار ورود برای مسافران صادر می گردد و برای بار اول ۳۰ روز ،بار دوم ۲۰ و بار سوم ۱۰ روز می باشد.
اطلاعات سفارت ماکائو در ایران
از آنجا که در ایران سفارت ماکائو وجود ندارد، ایرانیان می‌توانند تمامی امور مربوط به ویزا ماکائو را با مراجعه به سفارت چین انجام دهند.